O Kancelarii

Igor Stanek

Igor StanekJestem radcą prawnym. Specjalizuję się w rozwiązywaniu sporów i prawie umów. Mam bogate doświadczenie w tworzeniu i negocjowaniu kontraktów, szczególnie branży IT. Zanim zostałem prawnikiem, przez wiele lat amatorsko zajmowałem się programowaniem i tworzeniem stron internetowych. Dzięki temu doświadczeniu z łatwością pojmuję istotę projektów IT realizowanych przez Klientów Kancelarii. Jestem także certyfikowanym mediatorem wpisanym na listy stałych mediatorów w kilku Sądach Okręgowych oraz w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie.

Kancelaria

Kancelaria Stanek powstała w 2010 r. Od 2015 r. prowadzona jest jako kancelaria radcy prawnego. Od początku niezmienne były nasze specjalizacje: prawo IT oraz tworzenie i negocjowanie umów w biznesie.

Zespół

Stały Zespół Kancelarii to prawnicy specjailzujący się w prawie IT oraz umowach gospodarczych. Aby zapewnić naszym Klientom kompleksową, ale przy tym profesjonalną obsługę prawną stale współpracujemy także z zewnątrznymi specjalistami (radcami prawnymi, adwokatami, doradcami podatkowymi) - dotyczy to przede wszystkim prawa spółek handlowych, prawa pracy i prawa podatkowego.

Klienci

Klientami Kancelarii są przede wszystkim spółki działające w branży IT - producenci oprogramowania, dostawcy usług informatycznych. Obsługujemy zarówno małych przedsiębiorców, jak i podmioty dysponujące kilkusetosobowym personelem.

Dlaczego Warto

Szukając pomocy prawnej macie Państwo wybór spośród wielu kancelarii. Wybór trudny, bo jakości usług prawnych nie da się ocenić z góry. Chcemy ułatwić Państwu wybór. Oto, co uważamy za swoje atuty.

  • Efektywność jest priorytetem. Zapewniamy Państwu działające, kompletne rozwiązania.
  • Rozumiemy Państwa biznes. Zwracamy uwagę nie tylko na kwestie prawne, ale przede wszystkim na uwarunkowania biznesowe.
  • Jesteśmy skrupulatni. W prawie ważne są szczegóły, a my o nie dbamy.
  • Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Szybka i sprawna komunikacja to jeden z naszych priorytetów.